25 вересня 2018 року в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 відбувся міський семінар вчителів історії та правознавства на тему: "Використання можливостей інтерактивних навчальних карт: "Історія становлення території України, історія Тернопілля, м.Тернополя" в освітньому процесі" .
Організаторами заходу виступили Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, MagneticOne Municipal Technologies, ТЗОШ №28.
Організаторами заходу виступили Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, MagneticOne Municipal Technologies, ТЗОШ №28.
Перед присутніми виступив автор проекту по створенню інтерактивних навчальних карт: "Історія становлення території України, історія Тернопілля, м.Тернополя" в освітньому процесі" Подобівський Володимир Степанович, який продемонстрував, як можна використовувати інтерактивні навчальні карти, які їх можливості, яким подіям з історії України та рідного краю, зокрема міста Тернополя вони присвячені.
Виступи кандидата істричних наук, доцента Свідерського Юрія Юрійовича та методиста, завідувача відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Букавина Івана Ярославовича яскраво продемонстрували, що інтерактивні навчальні карти є сучасним наччальним засобом, який істотно полегшить працю педагога та допоможе учням краще розуміти історичні процеси, що відбувалися на території України, а також сприятиме їх якісній підготовці до ЗНО.
Вчителі не тільки ознайомились з практичними можливостями використання інтерактивних карт, але й висловили власні думки щодо доповнення інтерактивник навчальних карт новою корисною інформацією.
Безумовно варто відмітити, що інтерактивні навчальні карти є сучасним наочним засобом навчання, який принесе користь і учням і вчителям, зробить уроки цікавішими і ефективнішими. Але найбільша їх перевага є в тому, що їх можна постійно доповнювати новими важливими і корисними історичними матеріалами та ідеями.
Безпосередньо ознайомитись із інтерактивними навчальними картами можна на сайті Тернопільського комунального методичного центру за посиланням:http://tkmco.org/metodychnyy-prostir/interaktyvni-navchalni-karty#
Якщо у вас виникнуть цікаві ідеї чи пропозиції, які можна використати в інтерактивних навчальних картах, їх можна надсилати на електронну пошту: director@magneticoment.com
Немає коментарів:
Дописати коментар