середа, 18 листопада 2015 р.

Про проведення в м.Тернополі у 2015/2016 навчальному році XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчостіНа виконання Указу Президента України від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі - Положення), затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2003 р. за № 779/8100, листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2015 р. № 2.1/10-754, наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 06.11.2015р. № 310, ХV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, проводиться з 01 листопада 2015 року до 25 лютого 2016 року та присвячується 25-річчю незалежності України.
 У м.Тернополі у 2015/2016 навчальному році проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням (далі - Конкурс) у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення»  в такі терміни:
І етап – протягом листопада 2015 року - у загальноосвітніх навчальних закладах, за результатами якого визначається по одному переможцю в кожній номінації;
ІІ етап – протягом грудня 2015 року - за результатами якого визначається по три переможці в кожній номінації.


Роботи переможців І етапу подаються оргкомітету ІІ етапу Конкурсу до 01.12.2015 р. (у друкованому та електронному варіантах), оформлені згідно з відповідними вимогами (додаток 3) у Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.


Додаток 3
до наказу  управління освіти і науки Тернопільської міської ради
 від 12.11.2015р. №  495

 Вимоги  до оформлення робіт

До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему:                                         «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В.Шовкошитний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром.
Конкурсні роботи з історії мають носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.
До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі,  викладачі, керівники гуртків тощо.
Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний. Обсяг 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм. Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.
         Наголошуємо, що разом з роботами конкурсантів необхідно надіслати супровідні документи, у яких вказати прізвище, ім'я та по батькові учасника, клас, назву навчального закладу (як вказано у Свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи), а також прізвище, ім'я, по батькові наставника, місце його роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про модельно-діяльнісну локацію "Упровадження модельних навчальних програм НУШ з історії та громадянської освіти"

 14 квітня 2022 року під час освітнього трансфер-містечка  інноваційних можливостей - 2022 відбулася модельно-діяльнісна локація "Упров...