четвер, 1 лютого 2018 р.

Відбувся науково-методичний семінар "Інноваційні підходи до створення креативного простору юридичної освіти"

    1 лютого 2018 року на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся науково-методичний семінар "Інноваційні підходи до створення креативного простору юридичної освіти". Організаторами семінару виступили юридичний факультет ТНЕУ спільно з Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу. Учасниками заходу стали викладачі юридичного факультету, вчителі правознавства закладів загальної середньої освіти м.Тернополя та Тернопільської області.
     Мета семінару-поширення інноваційного досвіду з формування правової культури та правосвідомості учнів, сприяння професійному розвитку вчителів правознавства, прагнення до активної взаємодії науково-педагогічних працівників школи та вищого навчального закладу для створення спільних програм розвитку особистості громадянина України, якому притаманні усвідомлені цінності свободи, прав людини, відповідальність, готовність до компетентної участі у громадському житті.
     З вітальним словом перед учасниками семінару виступив декан юридичного факультету Банах Сергій Володимирович. Цікавими і актуальними були виступи: Коваль Оксани Євгеніївни - заступника декана юридичного факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, на тему: "Педагогічна майстерність вчителя як інноваційна технологія підвищення якості освіти"; Кравчука Миколи Володимировича - кандидата юридичних наук, доктора права Українського вільного університету, доцента, завідувача кафедри теорії та історії держави і права та Кравчук Валентини Миколаївни - кандидата юридичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права ТНЕУ, на тему: "Методика викладання правознавства в школі та її значимість для підготовки майбутнього юриста"; Ухача Василя Зіновійовича - кандидата історичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права ТНЕУ, на тему: "Сучасна правова шкільна освіта: стан, проблеми, шляхи покращення"; Шевчук Оксани Романівни - кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, на тему: "Міжнародні стандарти прав дитини як база ювенальної юстиції"; Юркевич Ірини Ігорівни - директора юридичної клініки ТНЕУ ""LIBERTA", старшого викладача кафедри кримінального права та процесу, на тему: "Проект організації літньої школи для вступників на базі юридичного факультету ТНЕУ"; Кравчук Наталії Ярославівни - завідувача кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії, доктора економічних наук, на тему: "Освітні тренди майбутнього"; Москалюк Надії Богданівни - завідувача кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, кандидата юридичних наук, доцента, на тему: "Роль знань про правову охорону результатів творчої діяльності для шкільної та студентської молоді". 
     Усі учасники семінару отримала іменні сертифікати, ознайомились з навчально-матеріальною базою юридичного факультету, а також поспілкувались в дружній атмосфері. Семінар продемонстрував, що взаємодія між школами і юридичним факультетом приносить вигоду обидвом сторонам. Це чудовий шанс не лише обміну думками та ідеями, але й можливість партнерства для проведення занять в стінах ВНЗ, адже спілкування з науковцями, магістрами, студентами допоможуть учням здійснити свій вибір в житті, визначити необхідність для себе вищої освіти, подолати невпевненість.


       
Немає коментарів:

Дописати коментар

Про модельно-діяльнісну локацію "Упровадження модельних навчальних програм НУШ з історії та громадянської освіти"

 14 квітня 2022 року під час освітнього трансфер-містечка  інноваційних можливостей - 2022 відбулася модельно-діяльнісна локація "Упров...