середа, 22 березня 2017 р.

Про участь в транскордонних змаганняхУ рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 передбачено проведення транскордонних змагань для шкіл «Разом збережемо культурну спадщину!» до Дня Європейської співпраці 2017 – ECDay-2017.
Ідеєю змагань є показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління.
 Програма Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020  запрошує школи, що знаходяться на території Програми, до участі в транскордонних змаганнях для шкіл «Разом збережемо культурну спадщину!» в рамках Дня Європейської співпраці 2017 – ECDay-2017.

Ідея змагань – показати культурне різноманіття прикордонних регіонів та продемонструвати творчий потенціал молодого покоління.
Кожна школа організує свою команду, заповнює форму заявки і надсилає її до 11 травня 2017 року на адресу Представництва у Львові.
На підставі оцінювання буде вибрано 8 найкращих команд з кожної країни.
Обрані команди  з кожної країни зможуть взяти участь у фіналі змагань, що відбудуться у вересні 2017 році у Білорусі. Організатори кампанії забезпечують учасникам всі витрати, пов’язані з участю у фіналі, в тому числі транспорт, проживання та харчування під час фіналу змагань.
Змагання для шкіл у цьому форматі проводяться вже втретє. Попередні змагання стали чудовою нагодою для того, щоб продемонструвати свої таланти, розважитися і знайти нових друзів а також більше дізнатися про своїх сусідів.
В разі виникнення питань, звертайтеся в Представництво у Львові за телефоном +380322610259 або надсилайте їх на електронну пошту:  lviv@pbu2020.eu.
Поштова адреса Представництва у Львові:
Інформаційний Центр Сприяння Транскордонному Співробітництву «Добросусідство»
вул. Тиктора, 5, м. Львів 79007 Україна
Детальну інформацію щодо змагань можна також знайти за посиланням: http://www.pbu2020.eu/ua/news/99

Немає коментарів:

Дописати коментар