четвер, 2 квітня 2015 р.

Транскордонна освітня кампанія для шкіл у рамках Дня Європейської Співпраці

Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 оголошує конкурс для шкіл з прикордонних регіонів (в Україні - Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська та Тернопільська області). Для участі в конкурсі потрібно зібрати команду, заповнити заявку та надіслати її до 4 травня 2015 року. Команди-переможці візьмуть участь у транскордонних змаганнях для шкіл у Польщі.

Запрошуються школи, що знаходяться на території Програми, до участі в кампанії з промоції транскордонної співпраці, метою якої є культурна та освітня інтеграція дітей та молоді з прикордонних регіонів.

Кампанія стартувала 4 березня 2015 р. Одним із завдань кампанії є також привернути увагу до тих проектів Програми, які роблять щось корисне для молодого покоління.

Щоб приєднатись до кампанії, потрібно виконати 4 завдання, вказані у заявці. Всі учасники одержать комплект навчальних матеріалів про транскордонну співпрацю а також чудовий набір промоційних матеріалів даної Програми. Найкращі команди з Польщі, Білорусі та України будуть запрошені до участі у фіналі змагань, що відбудеться у вересні 2015 року у Польщі.

Свято територіального співробітництва - День Європейської Співпраці - відзначається 21 вересня, фінал відбудеться за тиждень до цієї дати або тиждень після неї. Організатори кампанії забезпечують учасникам всі витрати, пов'язані з участю у фіналі, в тому числі транспорт, проживання та харчування.

Кінцевий термін подання заявок - 4 травня 2015 року.

Детальніше.

Немає коментарів:

Дописати коментар