субота, 18 листопада 2017 р.


Відбулась обласна конференція-семінар «Впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

 

14 листопада 2017 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася конференція-семінар на тему « Впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес», на яку були запрошені керівники відділів та управлінь освіти, методичних служб, методисти з виховної роботи, відповідальні за науково-методичний супровід програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах, представники громадських організацій «Центр Гармонія» та «Гуртом!».

Організаторами заходу виступили управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, громадська організація «Гуртом!»

Цікавими були виступи представників освітянської спільноти м.Тернополя.  Адже саме освітяни м.Тернополя першими в Україні почали застосовувати в навчально-виховній діяльності Українську Хартію вільної людини. У 2014 році працівники Тернопільського комунального центру науково освітніх інновацій та моніторингу створили методичний посібник по проекту «Живімо за Українською Хартією вільної людини!». На базі Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, ТСШ № 3, ТЗОШ №№ 2, 4, 18, ТНВК «Школа-ліцей № 13», ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», учнівського парламенту м.Тернополя «Наснага» у 2014 році було запроваджено проект «Живімо за Українською Хартією вільної людини!».

Тому виступи Андрія Вівчара, методиста Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, Анатолія Крижанівського, директора Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, Марії Ростоцької, учителя Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов носили практичний характер, та продемонстрували як можна застосовувати Українську Хартію вільної людини в навчальних закладах.   
        
Фото: Тимчишин О.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар